Lashfood vs. konkurence

LashFood je jiný než ostatní produkty na růst řas na trhu. Je to přírodní alternativa oproti kondicionérům s přídavkem syntetických látek, jako jsou Latisse a RevitaLash.

LashFood je přírodní

LashFood neobsahuje žádné hormony nebo léčiva a je složen z přírodních vitamínů a vysoce kvalitních bylinných extraktů. Toto složení garantuje bezpečné použití v oblasti očního okolí bez jakéhokoliv podráždění pokožky či očí.

Konkurenční výrobky obsahují Lumigan

Hlavní složkou ostatních produktů na růst řas, které se momentálně vyskytují na trhu, je syntetická látka jménem Lumigan, která se používá při léčbě zeleného zákalu. Jako vedlejší efekt této látky byl zaznamenán růst horních řas.

Nicméně Lumigan má poměrně dost negativních účinků jako štípání a záněty v očích, ekzém, dermatitida a může přispívat k tmavým kruhům pod očima. Osobám s modrýma očima, které mají zelený zákal a používají kondicionéry s Lumiganem, se může barva očí změnit na tmavě hnědou, stejně tak u osob se zelenýma očima.
Mohou nastat také různé problémy s viděním. Po ukončení užívání těchto produktů s Lumiganem vlastní řasy mohou častěji vypadávat a místo nich růst řasy slabé a lámavé.

Obsah náplně

Kromě výše uvedených rozdílů obsahují balení LashFood daleko větší obsah náplně než konkurence.
LashFood Nanopeptide obsahuje 5ml výživy, LashFood Original dokonce 8ml!

P´če o řasy a obočí Valid HTML 4.01 Transitional